Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen T.Tuğcu İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu 1976 yılından itibaren ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.

Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur...

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. T.Tuğcu İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.
Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Marka olabilmek, geçmişteki başarılardan alınan destek ve güçle, gelecekte yapılacak projelerde de aynı kalitede eserler ortaya koyabilmek, kaliteyi ve estetiği perçinleştirmek böylece ortaya çıkarttığımız her şeyin kusursuz ve aynı kalitede olması demektir.

İşte, sizlere çıkarılacak 76 lı yıllardan bu yana T.TUĞCU İNŞAAT olarak tamamladığımız ve halen devam eden, gurur duyduğumuz projelerimizi ve teknolojimizi, yapacaklarımızın da birer kanıtı olarak sizlere sunuyoruz.T.TUĞCU İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 
Merkez: Kırcaali Mah. Özen Sok. No:1 Tuğcu Plaza 2 Kat:1 D:14 Osmangazi / BURSA
Tel: 0.224-256 45 01 pbx / Fax:0.224-256 45 09
©
2010